Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
530 000 €
1 036 589.90 лв.

(1 677 €, 3 279.93 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:19 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 24 пъти.
Площ:
316 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме просторен четиристаен пентхаус с ИЗГЛЕД КЪМ МОРЕТО на ПЪРВА ЛИНИЯ МОРЕ в к-с Олимпия Резиденс (Olympia Residence), с. Равда.

Жилището е с площ 316.40 кв.м и се намира на 6-и етаж.

Апартамента се състои от: антре, просторна всекидневна с изводи за кухня, три спални, два санитарни възела, просторна тераса с гледка към морето.

Има възможност за закупуване на закрити паркоместа към апартаментите. Предвидени са изводи за трифазно захранване за зареждане на електромобили.

Комплекс Олимпия Резиденс (Olympia Residence ) разполага с: денонощна охрана, видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, асансьори, закрит паркинг, озеленени площи, басейн, ресторант, детска площадка, барбекю зона, СПА център и др.

Сградата има Акт 16.

Сградата се поддържа.

В комплекса предлагаме разнообразни по квадратура, разпределение и цена двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти.

Имотите на ниво партер са с прилежащи дворни пространства, а тези на последния етаж имат покривни тераси.

Комплексът се намира НА ПЪРВА ЛИНИЯ МОРЕ (10 м от плажа).

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: голям супермаркет, магазини, аптека, ресторанти, плаж и др.