Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
115 000 €
224 920.45 лв.

(1 250 €, 2 444.79 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:25 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 2 пъти.
Площ:
92 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

Предлагаме просторен обзаведен тристаен апартамент с ФРОНТАЛНА ГЛЕДКА към МОРЕТО и ПЛАНИНАТА в к-с Сий Форт Клуб (Sea Fort Club), гр. Свети Влас.

Жилището е с площ 92 кв.м и се намира на 3-ти етаж.

Апартаментът се състои от: антре, просторен хол с кухненски бокс, тераса с гледка към морето, две спални, баня с тоалетна и душ кабина, тераса с изглед към планината и странична гледка към морето.

Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.

Комплекс Сий Форт Клуб (Sea Fort Club) разполага с: денонощна охрана, видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, озеленени площи, паркинг, медицински център, басейни с шезлонги около тях, детска площадка, Спа и уелнес център, фитнес, ресторант и др.

Сградата има Акт. 16

Сградата се поддържа.

Комплексът се намира в близост до морето (250 м от плажа).

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: магазини, аптека, ресторанти, заведения за бързи хранения, плаж, яхтено пристанище и други развлечения.

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1c177875072967173

115 000 €
224 920.45 лв.
История на цената
(1 250 €, 2 444.79 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас