Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
119 402 €
233 530.01 лв.

(1 372 €, 2 683.40 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 10:14 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1319 пъти.
Площ:
87 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

Предлагаме просторни необзаведени тристайни апартаменти в елитния комплекс Диамант Резиденс (Diamant Residence), к.к. Слънчев бряг.

Площта на тристайните апартаменти варира от 87,54 кв.м до 92,04 кв.м, намират се от 3-ти до 5-и етаж, и са на цени от 119 402 до 125 634 Е

Жилищата се състоят от: хол с кухненски бокс, две спални, баня с душ и тоалетна, тераса.

Апартаментите са подходящи, както за нанасяне, така и за отдаване като инвестиционен имот.

Комплекс Диамант Резиденс (Diamant Residence) разполага с: рецепция, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, озеленени площи, паркинг, басейн с шезлонги около него, детска площадка, СПА - център, фитнес, pool-бар, магазини и др.

Сградата има Акт. 16

Сградата се поддържа.

Комплексът се намира на 450 м от плажа.

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: супермаркети, магазини, спирка на автобуса, заведения, барове, аквапарк, плаж и други развлечения.

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг