Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
89 500 €
175 046.79 лв.

(1 689 €, 3 303.40 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 0:37 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1 пъти.
Площ:
53 m2
Етаж:
2-ри от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2014 г.

Описание на имота:

Предлагаме просторен обзаведен двустаен апартамент с частична ГЛЕДКА КЪМ МОРЕТО в к-с Райска градина (Garden of Eden), гр. Свети Влас.

Жилището е с площ 53 кв.м и се намира на 2-ри етаж.

Апартаментът се състои от: антре-коридор, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и душ-кабина, тераса с частичен ИЗГЛЕД КЪМ МОРЕТО.

Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.

Комплекс Райска градина (Garden of Eden) разполага с: денонощна охрана, видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, озеленени площи, паркинг, седем външни басейна с шезлонги около тях, закрит басейн, уелнес център, ресторант, детска площадка, ресторанти, бар и др.

Сградата има Акт. 16.

Сградата се поддържа.

Комплексът се намира в близост ДО МОРЕТО на 200 метра от плажа.

Около комплекса сграда има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: голям супермаркет, магазини, аптека, ресторанти, заведения за бързи хранения, плаж, яхтено пристанище и други развлечения.

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1b177939945694720

89 500 €
175 046.79 лв.
История на цената
(1 689 €, 3 303.40 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас